Brak czasu!  Gońmy go !!!! Kupony rabatowe!!!

26 listopada 2019
christmas-tree-2561872_1280-1280x853.jpg

Moi mili!

Zaczyna się szaleństwo Świąt. Teraz już zapewne  i w Waszych domach zaczyna się pogoń  za prezentami, ozdobami, dekoracjami . Wszyscy chcą jak najszybciej i najlepiej zorganizować Świata Bożego Narodzenia. Pamiętajmy aby w tym szaleństwie nie zapomnieć o najważniejszym – nas samych i naszych bliskich. Często my jako mamy zapominamy o sobie. Wszystkie pierniczki ,sałatki, ciasta, a nawet karp jest ważniejszy od nas. Pomyślmy może o jakimś nowym świątecznym sweterku , a może wizycie u fryzjera, kosmetyczki. Czasami wystarczy samotny spacer po sklepach. Nasze zdrowie psychiczne jest  w tym okresie  wystawione na ciężka próbę i zamiast cieszyć się , że jesteśmy wszyscy razem szukamy garnków które na pewno ktoś specjalnie schował i krzyczymy na wszystko co się rusza w domu. Nasze Dzieci zamiast cieszyć się z naszej obecności szukają azylu w komórkach i tabletach .

Nasze sposoby na zmniejszenie poziomu stresu w okresie świątecznym.

Oddelegowanie dzieci do wykonania bombek na choinkę , łańcuchów , różnych ozdób. Bałagan jest uczciwą ceną za chwile spokoju

Ok. Pierniczki.

  • Wersja ambitna- świeże produkty EKO.
  • Wersja „Ambitna, ale nie tak bardzo” – szybko wybrane produkty z Biedry (zazwyczaj  połowa jajek w opakowaniu rozbita).
  • Wersja „Ogien sie wypalił, ale iskra sie tli”- mix piernikowy z pudełka, dodaj tylko jajko ( jeśli te z Biedry kompletnie się już nie potłukły).
  • Wersja „Wystrzelcie mnie w kosmos” – gotowe pierniki, gotowy lukier w pisakach, wiadro posypki i „nie ma Was”.

Spacery w celu odkrywania nowych ozdób w mieście. Nic tak nie uspokaja jak kilka tysięcy voltów wieczorową porą.

Dekorowanie pokoików dzieci.

Wybieranie razem dekoracji na stół , menu  na świąteczny stół.

Nie zaszkodzi jak dzieciaki chociaż pokroją warzywa na sałatkę. Czes przed świętami jest już tak napięty, że noże lepiej oddać komuś innemu.

I wiele innych zajęć.

Zachęcam was do wspólnego spędzania czasu bo to tak naprawdę jest najważniejsze.  Rozgotowanie uszka czy brak kompotu nikomu nie zaszkodzą .

 

W całym tym szaleństwie nie zapominajmy o sobie. Wszystkim osobom pragnącym złapać chwile oddechu  proponujemy wizytę w Zakładzie Fryzjerskim dla Pań przy ul Krótkiej 12. od 1 do 23 grudnia podając

Hasło: MAMY I MY

otrzymacie 15% rabatu na zabiegi:

REGENERACJA WŁOSÓW ORAZ SAUNA NA WŁOSY

(ZAPISY POD NR TEL. 573311900)

facebook.com/ZakladFryzjerskiDlaPan

Pozdrawiamy was serdecznie i przytulam wszystkie mamy  życząc im cierpliwości