Dzień Kobiet z Erą Nowych Kobiet - MAMY I MY

5 marca 2020
era.jpg

Czy wiesz, że ….przeciętny człowiek zjada około 900 kg pożywienia w ciągu całego roku???Naiwnym byłoby założenie, że jakość tego pożywienia nie ma wpływu na nasze zdrowie. Wpływ kompozycji jadłospisu na stan zdrowia jest tematem, który pojawia się w coraz szerszym kręgu publikacji naukowych, a my dysponujemy coraz większą wiedzą, by pożywieniem poprawiać ogólną kondycję ciała.

Podczas spotkania 8 marca z naszym dietetykiem:
poznacie podstawy zdrowego odżywiania oraz tajniki zdrowej skory
nauczycie się jak skutecznie nawadniać organizm oraz poznacie działanie i zalety wody,
przekonacie się jak jeść mniej i nie być głodnym oraz jak stworzyć zdrowe nawyki żywieniowe na trwałe.

WIĘCEJ INFORMACJI NA:

www.facebook.com/events

Era Nowych Kobiet by Joanna Przetakiewicz to klub skierowany głównie do kobiet, który ma na celu wspierać je w budowaniu poczucia własnej wartości. Innymi słowy, to PROJEKT SZCZĘŚCIE.Budujemy mikrospołeczności. Wspieramy się, a nie spieramy. Jedną z zasad jest „nie oceniaj, a doceniaj”.

Podczas łomżyńskich spotkań wzajemnie się wspieramy, inspirujemy i mnożymy pozytywną energię. Chcemy połączyć kobiety z różnych środowisk i zaprosić je do wspólnego działania. W planach mamy warsztaty i spotkania tematyczne.

Do Ery Nowych Kobiet może wstąpić każda z pań, bez względu na wiek czy zawód. Zapraszamy na naszego facebooka www.facebook.com/eranowychkobietlomza/, gdzie są zamieszane informacje o spotkaniach. Razem budujmy społeczność Ery Nowych Kobiet w Łomży!