!!! W Łomży nic się nie dzieje !!!

4 czerwca 20190
Zrzut-ekranu-2019-06-4-o-13.35.55-1280x852.png

„ W Łomży nic się nie dzieje!!”. Często to słyszycie?. My słyszymy cały czas. W pracy, na placu zabaw, w przedszkolnej szatni. Realizując projekt MUMMY&ME, który skupiał młode mamy na urlopach wychowawczych, stwierdzenie, że w Łomży „nic się nie dzieje” słyszałyśmy wyjątkowo często. Idąc za ciosem postanowiłyśmy sprawdzić „co tu (w Łomży) się właściwie dzieje?”.

 

Dlatego z ogromną radością oddajemy w Wasze ręce serwis informacyjny MUMMY&ME stworzony przez rodziców dla rodziców. Mamy nadzieję, że prowadzony przez nas Kalendarz Malucha ułatwi Wam poruszanie się po mapie wydarzeń odbywających się w Łomży i okolicach. Czas najlepiej spędzać na zabawie z najbliższymi a nie na przeglądaniu wielu stron internetowych w poszukiwaniu atrakcji odbywających się na terenie naszego miasta. Bazując na własnych doświadczeniach postanowiłyśmy zebrać wszystkie możliwe do zdobycia informacje w jednym miejscu.

Ogromnie liczymy na Waszą pomoc przy tworzeniu tej strony i nadsyłaniu nam informacji o eventach do których nie udało się nam „dokopać”. Wierzymy, że dzięki współpracy stworzymy rzetelne źródło informacji na temat funkcjonowania rodziców i ich pociech w przestrzeni naszego miasta. Artykuły w Strefie Rodzica będą dotyczyć min. ciekawych miejsc, służby zdrowia, świadczeń socjalnych, edukacji w naszym regionie. Jesteśmy otwarci na wasze sugestie i komentarze. Chcemy
stworzyć platformę do dyskusji i wymiany doświadczeń.

Nie przypadkowo wybraliśmy czerwiec jako pierwszy miesiąc działalności serwisu MUMMY&ME. Ten miesiąc wypełnił nasz kalendarz po brzegi wydarzeniami sportowymi, spektaklami odbywającymi się w ramach Międzynarodowego Festiwalu WALIZKA, festynami jarmarkami oraz wieloma innymi atrakcjami. Gorąco zachęcamy do korzystania z uroków Łomży, których jak się okazuje jest naprawdę dużo.

 

Zespół MUMMY&ME