,,Poszłoby się na wesele…”

31 marca 2023
inline__1418935_3387.jpg

Bywa tak, że mamy ochotę pójść na wesele, ale tak się składa, że na horyzoncie nie ma żadnej Młodej Pary. Co wtedy?

Kinga i Krystian Kopczewscy nadciągają z pomocą i organizują wydarzenie Wesele bez Młodej Pary.

Najbliższa okazja, aby przekonać się na czym rzecz polega to 22 kwietnia (sobota) o godz. 19:00 w Restauracji Spokojna w Łomży.

Organizatorzy są gotowi na dostarczenie gościom atrakcji jak na weselu z prawdziwego zdarzenia. Czego zatem możemy się spodziewać? Na pewno zespołu na żywo, tym razem Joker$, a jeśli muzyka to i taniec. To świetna okazja na podpatrzenie profesjonalnych tancerzy z DOM-u Fitnessu Pieloch, którzy wykonają pierwszy taniec, a animacje z gośćmi poprowadzą animatorzy ze Smile Land. Wesele bez Pary Młodej uwieczni Paszka Fotografuje oraz Krystian Kopczewski, a także fotobudka LAFF. Cała zabawa odbędzie się w sali udekorowanej przez StyLove Dekoracje. Możliwość spróbowania przepysznego tortu weselnego zaoferują nam Esy Lukresy, a o słodki akcent zadba również Bezowa Chmurka.

Restauracja Spokojna przygotuje dla gości cztery ciepłe posiłki oraz przystawki, ciasta, a także napoje zimne i ciepłe. O stół wiejski zadba natomiast lokalny producent wędlin – Węgrowski.

Jeśli wśród gości znajdą się chętni na spróbowanie drinków to również nic straconego, będzie możliwość zakupu wyśmienitych drinków.

Organizatorzy przewidzieli również konkurs z nagrodą główną – nowym telewizorem 50 calowym.

Wstęp tylko dla osób pełnoletnich.

Koszt: 280zł za osobę. Bilety na Wesele bez Młodej Pary można nabyć za gotówkę w Restauracji Spokojna – ul. Spokojna 9C w Łomży, lub online na stronie tobilet.pl. Odwiedźcie też profile Wesela na Instagramie, Facebooku oraz TikToku, aby być na bieżąco z najnowszymi informacjami.