obserwuj
12 lipca 2024
12:00
piątek
Wydarzenie zaczyna się za
00
Dni
00
Godzin
00
Minut
00
Sekund

O wydarzeniu

Dni Mrągowa 2024 to coroczne święto miasta, które odbędzie się w dniach 12-14 lipca na Placu Unii Europejskiej w Mrągowie. Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny, a program przewiduje wiele atrakcji muzycznych i kulturalnych.
W piątek, 12 lipca, na scenie pojawi się Sylwia Grzeszczak, jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich wokalistek. Sylwia zyskała popularność dzięki takim przebojom jak „Małe rzeczy” i „Tamta dziewczyna”. Jej emocjonalne i melodyjne utwory zdobyły liczne nagrody, a koncerty przyciągają tłumy fanów.
W sobotę, 13 lipca, wystąpią Jamal i Miętha. Jamal to zespół znany z mieszanki reggae, dancehallu i hip-hopu, którego energetyczne koncerty zawsze robią wrażenie na publiczności. Miętha to duet, który wprowadza świeże brzmienia do polskiej sceny hip-hopowej, łącząc rap z nowoczesnymi bitami.
Niedziela, 14 lipca, będzie należała do zespołu De Mono, który od lat cieszy się niesłabnącą popularnością dzięki takim hitom jak „Kochać inaczej” i „Statki na niebie”. Ich muzyka towarzyszy Polakom od dekad, a każdy koncert to prawdziwa podróż w czasie.
Oprócz koncertów gwiazd, Dni Mrągowa oferują wiele innych atrakcji, w tym prezentacje lokalnych grup artystycznych, wystawy, spotkania, wydarzenia sportowe i rekreacyjne. W programie znajduje się także Festiwal Food trucków oraz Holi Święto Kolorów, które dodatkowo umilą czas mieszkańcom i turystom w każdym wieku

Źródło:

Masz informacje o wydarzeniu, którego nie mamy na naszej stronie?

Napisz nam o nim