obserwuj

Serwis informacyjny

dla rodziców z Łomży i okolic

Założycielem i wydawcą serwisu jest Fundacja „L” . Serwis powstał w oparciu o doświadczenia rodzicielskie prowadzących oraz potrzeby wyrażane przez lokalną społeczność.

Portal Prowadzą

Joasia Bacisz

Dyrektor HR w firmie Linguo Group, wolontariuszka Fundacji „L” czynna zawodowo mama Amelki, Szymona i Tymka. Pokonuje setki kilometrów tygodniowo jako szofer swego stadka. Manager wielopokoleniowej rodziny. Logistycznie nie do pokonania zarówno przy organizacji codziennych grafików jak i imprez rodzinnych. Zawsze pierwsza w wyścigu po karpia w Lidlu.

Kasia Szelągowska

Dyrektor finansowa w Firmie Linguo Group, wolontariuszka Fundacji „L”. Dumna Mama Julki i Kuby. Przemierza polskie drogi aby kibicować swojej córce na turniejach karate. Świadomie korzysta z przywileju przetrzymywania pada do konsoli w celu egzekwowania od dzieci wypełniania obowiązków domowych.

Ewa Pawelczyk

Koordynator projektów w Fundacji „L” mama Helenki. Jej ambitne plany holistycznego wychowywania dziecka w duchu kultury, sztuki i designu legły w gruzach pod naporem siły smartfona, jajka niespodzianki i lalek LOL.

stworzony dla dzieci i rodziców

Uczymy

Bawimy

Pomagamy

Masz informacje o wydarzeniu, którego nie mamy na naszej stronie?

Napisz nam o nim