obserwuj
10 marca 2024
12:00
niedziela
Wydarzenie zaczyna się za
00
Dni
00
Godzin
00
Minut
00
Sekund

O wydarzeniu

Szanowni Państwo,
Mam zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w wyjątkowym wydarzeniu organizowanym przez Gminę Piątnica oraz Gminę Jedwabne – „Gminny Dzień Kobiet – O Kobietach i Dla Kobiet”. Wydarzenie to odbędzie się w dniu 10 marca 2024 roku w Gminnej Hali Sportowej w Piątnicy.
Celem naszego spotkania jest promowanie aktywności społecznej kobiet oraz podniesienie świadomości na temat ich roli i znaczenia w społeczeństwie. Chcemy stworzyć przestrzeń do wymiany doświadczeń, refleksji nad wyzwaniami, jakie stoją przed kobietami oraz do inspirującej dyskusji nad ich potencjałem i możliwościami rozwoju.
W ramach wydarzenia planujemy przeprowadzenie eksperckich paneli dyskusyjnych na tematy:
1. Zdrowie i Profilaktyka Kobiet
2. Siła Kobiet
3. Koła Gospodyń Wiejskich jako Forma Rozwoju Społecznego Kobiet
4. Prawa Kobiet
Wydarzenie zakończy się koncertem KOBIECA SIŁA, który będzie okazją do relaksu i wspólnego świętowania. Historia wielu kobiet podczas jednego koncertu, to nie tylko połączenie wielu gatunków muzycznych. To opowieść o kobietach, których muzyka dotykała serc i umysłów milionów słuchaczy, przekazując nie tylko emocje, ale także ważne przesłania społeczne. Dzięki nim kobiety mogą dziś wyrazić siebie i swoje problemy, a ich muzyka stała się symbolem siły i determinacji. To one pokazują, ze kobiety mogą osiągać wszystko, o czym marzą, i że ich głosy są równie ważne jak męskie.

Źródło:

Masz informacje o wydarzeniu, którego nie mamy na naszej stronie?

Napisz nam o nim