obserwuj
15 lutego 2024
18:00
czwartek
Wydarzenie zaczyna się za
00
Dni
00
Godzin
00
Minut
00
Sekund

O wydarzeniu

Kabaret FIFA-RAFA w programie „Love is in the air” zabiera publiczność w podróż po przestworzach humoru, by razem z widzem brodzić w obłokach absurdu i dać mu błogie oderwanie od przyziemnej rzeczywistości. Przez około 90 minut zapewnia solidną dawkę lotnych żartów, przyjemne widoki i stratosferyczny poziom energii co sprawia, że z występu każdy wychodzi uskrzydlony.
Członkowie kabaretu na co dzień są parą, co nadaje spektaklowi atrakcyjności, naturalności i nieskrępowanej spontaniczności. Ola i Mateusz uwielbiają zaskakiwać widownię swoim błyskotliwym podejściem do komedii, czego efektem są gromkie brawa, salwy śmiechu i łzy szczęścia.
Ich skecze pojawiały się w programach telewizyjnych na antenach TVP, Polsatu, TV4, Nowa TV, Kino Polska i innych. Zdobywcy GRAND PRIX na słynnym festiwalu PAKA w Krakowie.

Kabaret Fifa-Rafa będzie można zobaczyć w łomżyńskiej Hali Kultury w ramach walentynkowych występów pod hasłem „Zakochaj się w Łomży”. Na oba widowiska obowiązują wejściówki, które od środy 7 lutego 2024 r. będą do odbioru w Hali Kultury na Starym Rynku. Liczba miejsc jest ograniczona, jedna osoba może otrzymać maksymalnie 2 wejściówki.

 

 

Źródło:

Masz informacje o wydarzeniu, którego nie mamy na naszej stronie?

Napisz nam o nim